По-русски
Defender Теплова завіса

  Теплові завіси Defender
  від компанії VTS EuroHeat (Польща)
ТОВ "СКС" - офіційний дилер в Україні

Відділ продажу:

+38 (098) 817-57-56

e-mail:   sales@defender.com.ua
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.

Доставка по всій Україні.


Головна         Прайс-лист         Розміри і конструкція        Серія EHN        Серія WHN     Серія CDN         Підбір завіси         Автоматика        FAQ

Монтаж повітряно-теплових завіс Defender

Горизонтальний монтаж

Можливі два варіанти монтажу теплових завіс Defender горизонтально на стіну:

Горизонтальний монтаж повітряної завіси Defender

ВАРІАНТ I: Монтажні кріплення та їх кронштейни спрямовані вниз. При такому варіанті необхідно спочатку прикрутити монтажні кріплення (1) до стіни, а потім через рівні відстані (для завіси довжиною 1м - 2 монтажних кріплення кожні 700 мм, для 1,5 м - три, 2 м - чотири монтажних кріплення кожні 600 мм) , для того, щоб кронштейни кріплень були вирівняні.

Потім вставте 2 (DR-1m), 3 (DR-1.5 m) або 4 (DR-2 m) монтажних болта (2) M10x20 в кожну з двох напрямних. Підніміть завісу з болтами, спрямованими вгору, і встановіть їх в монтажні кріплення. Встановіть шайби (3), затягніть гайки (4) і закрийте кришки (5).


УВАГА! Відстань між обладнанням та стелею повинна бути хв. 0,3 м.

Монтажні кріплення Defender і їхні кронштейни

ВАРІАНТ II: Монтажні кріплення та їх кронштейни спрямовані вгору. Монтаж полягає в приєднанні монтажних кріплень до завіси (1) через рівні відстані як в ВАРІАНТ I.

Для цього необхідно вставити 2 (DR -1 м), 3 (DR-1.5 м) або 4 (DR-2 м) монтажних болта (2) M10x80 в кожну з двох напрямних і вибити отвори (6) зовні кришок (5) за допомогою молотка і болта, потім закрити кришки (1).

Встановіть монтажні кріплення на болти, поставте шайби (3) і затягніть гайки (4). У даному варіанті необхідно спочатку встановити монтажні кріплення на завісу, а потім прикріпити отриману конструкцію до стіни.


УВАГА! Відстань між обладнанням та стелею повинна бути хв. 0,3 м.

Вертикальний монтаж

Вертикальний монтаж повітряної завіси Defender


Можливо встановити Defender вертикально на стіну по обидва боки воріт (з двигуном знизу або зверху). У такому випадку не має значення, як виконувати монтаж: в першу чергу прикріпити монтажні кріплення до пристрою, а потім на стіну, або спочатку закріпити монтажні кріплення на стіні, а потім прикріпити до них завісу.

У разі вертикального монтажу необхідно використовувати поставлені болти M10x80 і M8x80. 1, 2, або 3 кріплення повинні бути приєднані за допомогою болтів (2) M8x80 з шайбами (3) в різьбові втулки (7), встановлені в направляючої пристрою (фрагмент A).

Кріплення з боку підключення патрубків теплообмінника повинно монтуватися на болти (2) M10x80, встановлені в направляючі (як у випадку горизонтального монтажу). Необхідно встановити шайби (3) і затягнути гайки (4) (фрагмент B).

УВАГА! У разі вертикального монтажу має бути витримана мінімальна відстань між пристроєм та підлогою (150 мм) для доступу до зливного клапану і клемників.


УВАГА! Устаткування призначене для роботи в сухих приміщеннях, у зв'язку з цим необхідно звернути особливу увагу на небезпеку конденсації водяних випарів на елементах електродвигуна, який не пристосований для роботи у вологому середовищі.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЕПЛОНОСІЯ

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЕПЛОНОСІЯ Defender


Доступ до спускного/зливного клапанам здійснюється шляхом видалення кришок/заглушок 1, 2 або 3, в залежності від способу монтажу Defender.

Використовуючи шестигранний ключ на 13 мм або викрутку можна послабити гвинт на необхідному сервісному клапані: - спускний отвір: позиції A і B - сервісний клапан II з гнучкою трубою, позиція C - сервісний клапан III, - зливний отвір: позиція A - сервісний клапан I, позиція B - сервісний клапан III, позиція C - сервісний клапан II.


РОБОЧА ПОЗИЦІЯ

НОМЕР СЕРВІСНОГО КЛАПАНА

І.

II

III

A

горизонтальна (струмінь зверху вниз)

злив теплоносія

спуск повітря

-

>>> b

вертикальна (струмінь злива направо)

-

спуск повітря

злив теплоносія

C

вертикальна (струмінь справа наліво)

-

злив теплоносія

спуск повітря


УВАГА! Під час спуску повітря з теплообмінника необхідно звертати особливу увагу на захист пристрою від випадкового попадання води в електричні елементи.

УВАГА! У разі спускання теплоносія слід діяти, згідно нижчезазначених інструкцій: закрити кульові крани перед і за обладнанням,

  • закрити регулюючий клапан,
  • послабити болт повітряника,
  • відкрутити випускну пробку,
  • почекати поки вся вода витече з теплообмінника,
  • підключити стиснене повітря до повітряника і видути залишки води,
  • закрутити крани спуску повітря та води.

УВАГА! Зверніть особливу увагу на герметичність з'єднань під час заповнення гідравлічної системи. Переконайтеся, що вода, яка випливає з негерметичного з'єднання, не потрапляє на електродвигун (при вертикальному монтажі).

УВАГА! У разі запуску обладнання після попереднього зливу теплоносія необхідно пам'ятати про видалення повітря з нагрівача.


© 2024 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)