По-русски
Дефендер Теплова завіса

  Теплові завіси Defender
  від компанії VTS EuroHeat (Польща)
ТОВ "СКС" - офіційний дилер в Україні

Відділ продажу:

+38 (098) 817-57-56

e-mail:   sales@defender.com.ua
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.

Доставка по всій Україні.


Головна         Прайс-лист         Серія EHN         Серія WHN     Серія CDN         Підбір завіси         Автоматика         Монтаж         FAQ

Розміри і конструкція теплових завіс Defender

Розміри

Розміри Defender 100

Розміри Defender 150

Розміри Defender 200

Конструкція

КОРПУС: Виготовлений з високоякісної пластмаси, стійкої до високих температур до 90°C.

Водяний нагрівач - ТЕПЛООБМІННИК: Максимальними параметрами теплоносія для теплообмінника є: 90°C, 1.6МПа. Теплообмінник складається з мідних трубок і алюмінієвих ламелей.

Патрубки для підключення (зовнішня різьба 3/4") розташовані у верхній частині корпусу. Теплообмінник пристосований для роботи в трьох положеннях: горизонтальному, вертикальному з патрубками підключення вгорі і вертикальному з патрубками внизу.

Особливості гідравлічного підключення дозволяють встановити завісу безпосередньо на стіну настільки близько до дверного отвору, наскільки це можливо. Повітряна завіса з водяним нагрівачем виробляє від 5 до 25 кВт теплової потужності.

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ТЕПЛООБМІННИК: Складається з 1, 2 або 3 наборів нагрівальних елементів в залежності від довжини конкретної завіси. Кожен набір складається з трьох нагрівальних елементів загальною потужністю 3,6 кВт, що живляться напругою 400В і підключаються за схемою "зірка".

Згідно такому технічному рішенню, нагрівач здатний справити номінальну теплову потужність від 3,6 кВт (для завіси довжиною 1м) до 10,8 кВт (для завіси довжиною 2м).

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ: Обладнана контактами на блоці з'єднувальних клем Х0 для Defender 100-150-200 WHN і на блоці Х1 дл Defender 100-150-200 EHN для підключення настінного контролера, а також привода клапана для Defender 100-150-200 WHN.

Система Defender EHN обладнана захисним пристроєм у вигляді плавкого запобіжника в ланцюзі 230В змінного струму. Алгоритм роботи системи управління передбачає функцію затримки вимкнення вентилятора на 30 секунд для охолодження нагрівальних елементів/водяного нагрівача.

Діаметральні вентилятори: Максимальна робоча температура 90°C, номінальна напруга живлення двигуна 230В, 50Гц. Клас захисту двигуна IP20, клас обмоток - F.

У відцентровому вентиляторі, вживаному в пристрої, поліпшені геометрія крильчатки і профіль лопаток, виготовлених з пластику, що дозволяє отримувати витрати повітря до 5020 м³/год Управління електродвигуном, а також термозахист його обмоток пов'язані з системою управління, що призводить до збільшення безпеки роботи.

У зв'язку з підбором електродвигунів з оптимальною потужністю, завіси Defender є енергозберігаючими і надійними.

МОНТАЖНІ КРІПЛЕННЯ: Defender відрізняються простим, швидким і естетичним монтажем, який може бути виконаний на стіну як в горизонтальному, так і у вертикальному положеннях.

До завісі (необов'язковий) приєднані від 2 до 4 монтажних кріплення (залежно від довжини завіси). Приєднання електричних проводів і гідравлічних труб спеціально розроблені так, щоб не вплинути на основні естетичні якості пристрою.

Defender включає пристрої довжиною 1, 1,5 і 2 метри, які при необхідності можуть бути додатково з'єднані між собою горизонтально і вертикально для досягнення різних функцій подачі повітря: зліва направо і навпаки. Дальність струменя повітря становить до 3,5 м.


© 2024 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)