По-русски
Defender Теплові завіси

  Теплові завіси Defender
  від компанії VTS EuroHeat (Польща)
ТОВ "СКС" - офіційний дилер в Україні

Відділ продажу:

+38 (098) 817-57-56

e-mail:   sales@defender.com.ua
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.

Доставка по всій Україні.


Головна         Прайс-лист        Розміри і конструкція        Серія EHN         Серія WHN     Серія CDN         Підбір завіси         Автоматика         Монтаж    

Часті питання по повітряним завісам Defender

Як підібрати повітряну завісу для дверного отвору?
Ширина повітряного потоку повинна перекривати всю ширину дверного отвору. Дальність струменя повітря повинна перевищувати висоту дверного отвору. Такий підбір завіси забезпечить ефективний повітряний бар'єр.
Яке маркування має півтораметрова завіса з електричними нагрівачами?
Defender 150EHN
Чи можна повітряні завіси Defender EHN з електричним нагрівачем змонтувати вертикально і чи не призведе це до перегріву нижньої частини пристрою?
Пристрої конструктивно пристосовані до трьох способів монтажу: горизонтально, вертикально двигуном вгору і вертикально двигуном вниз. Пристрої захищені від перегріву захисними термостатами нагрівача і системою управління.
Чи можна повітряні завіси Defender вбудувати в підвісну стелю?
Повітряна завіса Defender не пристосована для монтажу в підвісній стелі. Завіса Defender EHN особливо чутлива до утрудненого забору повітря. Експлуатація завіси в таких умовах може призвести до перегріву нагрівача і спрацьовування системи захисту.
Яким чином можна регулювати параметри роботи Defender в залежності від передбачуваної висоти монтажу?
Швидкість обертання робочого колеса вентилятора залежить від висоти монтажу завіси. Чим вище змонтована завіса, тим більш висока швидкість роботи вентилятора необхідна. Кожна модель завіси Defender має три швидкості обертання вентилятора.
Яку температуру повітря на вході в пристрій слід приймати для розрахунку теплової потужності?
Розрахункову температуру, прийняту для даного приміщення, або температуру, задану і підтримувану іншими нагрівальними системами.
Чи має настінний регулятор DX можливість трьохступінчатого регулювання рівня теплової потужності завіси?
Ні. Настінний регулятор DX управляє рівнем теплової потужності завіси EHN в режимі Увімк-Викл. Для водяних завіс Defender WHN є можливість одноступінчатого регулювання Вкл-Викл тільки в разі застосування водяного клапана з сервоприводом. Без застосування цього клапана потік води, що проходить через теплообмінник завіси, не регулюється і перемикач HEAT, що знаходиться на контролері DX, неактивний.
В якому місці знаходяться кабельні вводи в корпусі завіси Defender?
Кабельні вводи знаходяться з правого боку завіси за двигуном. На наведеному з правого боку малюнку представлено місце введення електропроводів: № 1 - введення проводів управління, № 2 - введення проводів живлення.
Чому у версії Defender 100WHN, 150WHN або 200WHN не рекомендується підключати датчик відкритих дверей разом з клапаном і сервоприводом?
При підключенні датчика відкриття дверей не рекомендується застосовувати клапан з сервоприводом у зв'язку з високою інертністю системи, тобто часом, який необхідно сервоприводу на відкриття клапана, і часом нагріву теплообмінника.
Яка дальність струменя повітря завіс Defender?
Завіси Defender з водяним нагрівачем і електричними нагрівачами, незалежно від їх типорозміру, мають дальність струменя повітря на рівні 3,5 м, яка досягається на третій, максимальній швидкості обертання вентилятора.
Чи можливо управління повітряною завісою Defender дистанційним пультом?
Ні. Управління завісами Defender 100WHN, 150WHN, 200WHN, 100EHN, 150EHN, 200EHN реалізується тільки за допомогою настінного регулятора DX.
Чи можна настінний регулятор DX підключити до будь-якої кількості завіс?
Ні. Настінний регулятор DX у зв'язку з перевантаженням контактів можна підключити тільки до однієї завіси Defender, незалежно від її довжини і типу. Максимальна довжина проводу між настінним регулятором і завісою складає 100м.
Чим відрізняється водяний клапан з сервоприводом, застосовуваний для тепловентиляторів Volcano и теплових завіс Defender і Wing?
Volcano, Defender і Wing комплектуються однаковими двоходовий клапанами і сервоприводами. Живлення сервоприводу: однофазний струм, напруга 230В AC.
Чому ми застосовуємо повітряні завіси?
Застосовуючи повітряні завіси, захищаємо приміщення від виходу теплого повітря з приміщення і припливу холодного повітря в приміщення взимку. Додатково завіси захищають приміщення від попадання різних забруднень, тобто газоподібних продуктів згоряння палива, пилу, листя і т.д. У літній період водяні та електричні завіси створюють повітряний бар'єр за рахунок струменя повітря без підігріву - працює лише вентилятор.


© 2024 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)